Kandidati za poslanke in poslance

Maj 5, 2018

Lista kandidatov Stranke Alenke Bratušek na parlamentarnih volitvah, ki bodo 3. junija 2018:

VOLILNA ENOTA 1 – Kranj    

Kr. Gora, Jesenice, Žirovnica      Andrija Brčinović
Radovljica I (Bled, Bohinj)           Franc Kramar
Radovljica II       Franc Hrovat
Kranj I (center, Primskovo)        Alenka Bratušek
Kranj II (Planina, Stražišče)         Alenka Bratušek
Kranj III (Šenčur, Naklo..)            Olga Štancar Pirec
Tržič       Jurij Korošec
Škofja Loka I (center)    Sandi Markišić
Škofja Loka II (Žiri, Železniki)      Maja Atanasova
Kamnik Alenka Pavlič
Idrija     Maja Atanasova

VOLILNA ENOTA 2 – Postojna 

Tolmin  Tanja Tarman
Piran     Tatjana Voj
Izola      Ana Volčič
Koper I (center)               Jerko Čehovin
Koper II (okolica)             Veljko Blažič
Sežana (z občino Komen)            Marko Bandelli
Ilirska Bistrica    Emil Karajić
Postojna             Edvard Oražem
Nova Gorica I (okolica)  Aleš Bucik
Nova Gorica II (center) Andrej Šušmelj
Ajdovščina in Vipava    Sonja Pilat

VOLILNA ENOTA 3 – Lj. Center

Cerknica, Logatec            Prlja Angela
Vrhnika                Prlja Angela
Ljubljana Vič-Rudnik I    Bruno Šterpin
Ljubljana Vič-Rudnik II  Milojka Vida Intihar
Ljubljana Vič-Rudnik III Peter Česnik
Ljubljana Vič-Rudnik IV Milka Petrovič
Ljubljana center              Maša Kociper
Ljubljana Šiška I               Iztok Purič
Ljubljana Šiška II              Maša Kociper
Ljubljana Šiška III             Mateja Logar
Ljubljana Šiška IV            Čaušević Amir

VOLILNA ENOTA 4 – Lj. Bežigrad          

Kočevje        Dušica Tarman
Ribnica          Dušica Tarman
Grosuplje      Pavlič Branko
Litija      Dušan Hvala
Ljubljana Moste-Polje I                Dragana Marjanović
Ljubljana Moste-Polje II              Nina Petrić
Ljubljana Moste-Polje III             Vojko Starovič
Ljubljana Bežigrad I        Jernej Pavlič
Ljubljana Bežigrad II       Jernej Pavlič
Domžale I (center)         Majda Debelec
Domžale II (okolica)       Majda Debelec

VOLILNA ENOTA 5 – Celje 

Šentjur pri Celju              Silvester Smolej
Celje I (okolica)               Aleksandra Noč
Celje II (center)               Aleksandra Noč
Žalec I (center)                Jože Ribič
Žalec II (okolica)              Tanja Basle
Mozirje                             Tadej Kramar
Velenje I (center)            Patricija Pantelič
Velenje II (okolica)          Patricija Pantelič
Slovenj Gradec               Miha Prapotnik
Ravne na Koorškem       Radovana Kostadinović
Dravograd                        Radovana Kostadinović

VOLILNA ENOTA 6 – Novo mesto     

Črnomelj, Metlika           Mira Bakić
Novo mesto I    Alja Ropret
Novo mesto II (center) Saša Jerele
Trebnje               Alja Ropret
Brežice Slavko Bizjak
Krško    David Imperl
Sevnica Janko Rezec
Laško    Mira Bakić
Hrastnik               Miladin Dević
Trbovlje               Miro Drobne
Zagorje ob Savi Florjana Von Pilpach

VOLILNA ENOTA 7 – Maribor   

Šmarje pri Jelšah             Anton Drofenik
Slovenska Bistrica           Mitja Horvat
Slovenske Konjice          Mitja Horvat
Ruše                   Metka Vodušek
Maribor I             Nastja Praprotnik
Maribor II           Nataša Reich
Maribor III          Hotimir Galič
Maribor IV          Slavko Šterman
Maribor V           Aleksandar Tucović
Maribor VI          Andrej Rajh
Maribor VII        Prlja Mirjam

VOLILNA ENOTA 8 – Ptuj    

Lendava  Kostadinović Ljubiša
Ormož  Feguš Milan
Ljutomer Feguš Milan
Murska Sobota I Olga Belec
Murska Sobota II Olga Belec
Gornja Radgona Ljubica Zrnić
Lenart   Nadja Požek
Pesnica Nina Feguš
Ptuj I Darko Jazbec
Ptuj II    Maks Ferk
Ptuj III  Vlado Koritnik

Naroči se na e-novice.

Prosimo, vpišite vaš elektronski naslov in kliknite "Naroči"

Uspešno ste se prijavili. Hvala