Koledar dogodkov

22.maj – Obisk Zagorja, Trbovelj, Hrastnika, Žalca in Celja
23.maj – Obisk Velenja, Slovenj Gradca in Mozirja
24.maj – 9.00 Predsednica bo gostja v MMC klepetalnici
24.maj – 16.00 Predsednica bo gostja na Akanalu
25.maj – Obisk po Ljubljani

Kandidati

Volilna enota 01 – Kranj

 

1 Kr. Gora, Jesenice, Žirovnica Andrija Brčinović
2 Radovljica I Franc Kramar
3 Radovljica II Franc Hrovat
4 Kranj I Alenka Bratušek
5 Kranj II Alenka Bratušek
6 Kranj III Olga Štancar Pirec
7 Tržič Jure Korošec
8 Škofja Loka I Sandi Markišić
9 Škofja Loka II Maja Atanasova
10 Kamnik Alenka Pavlič
11 Idrija Maja Atanasova

Volilna enota 02 – Postojna

 

1 Tolmin Tanja Tarman
2 Piran Tatjana Voj
3 Izola Ana Volčič
4 Koper I Jerko Čehovin
5 Koper II Veljko Blažič
6 Sežana Marko Bandelli
7 Ilirska Bistrica Emil Karajić
8 Postojna Edvard Oražem
9 Nova Gorica I Aleš Bucik
10 Nova Gorica II Andrej Šušmelj
11 Ajdovšščina in Vipava Sonja Pilat

Volilna enota 03 – Ljubljana center

 

1 Cerknica, Logatec Prlja Angela
2 Vrhnika Prlja Angela
3 Ljubljana Vič-Rudnik I Bruno Šterpin
4 Ljubljana Vič-Rudnik II Milojka Vida Intihar
5 Ljubljana Vič-Rudnik III Peter Česnik
6 Ljubljana Vič-Rudnik IV Milka Petrovič
7 Ljubljana center Maša Kociper
8 Ljubljana Šiška I Iztok Purič
9 Ljubljana Šiška II Maša Kociper
10 Ljubljana Šiška III Mateja Logar
11 Ljubljana Šiška IV Čaušević Amir

Volilna enota 04 – Ljubljana Bežigrad

 

1 Kočevje Dušica Tarman
2 Ribnica Dušica Tarman
3 Grosuplje Pavlič Branko
4 Litija Dušan Hvala
5 Ljubljana Moste-Polje I Dragana Marjanović
6 Ljubljana Moste-Polje II Nina Petrić
7 Ljubljana Moste-Polje III Vojko Starovič
8 Ljubljana Bežigrad I Jernej Pavlič
9 Ljubljana Bežigrad II Jernej Pavlič
10 Domžale I Majda Debelec
11 Domžale II Majda Debelec

Volilna enota 05 – Celje

 

1 Šentjur pri Celju Silvester Smolej
2 Celje I Aleksandra Noč
3 Celje II Aleksandra Noč
4 Žalec I Jože Ribič
5 Žalec II Tanja Basle
6 Mozirje Tadej Kramar
7 Velenje I Patricija Pantelič
8 Velenje II Patricija Pantelič
9 Slovenj Gradec Miha Prapotnik
10 Ravne na Koorškem Radovana Kostadinović
11 Dravograd Radovana Kostadinović

Volilna enota 06 – Novo mesto

 

1 Črnomelj, Metlika Mira Bakić
2 Novo mesto I Alja Ropret
3 Novo mesto II Saša Jerele
4 Trebnje Alja Ropret
5 Brežice Slavko Bizjak
6 Krško David Imperl
7 Sevnica Janko Rezec
8 Laško Mira Bakić
9 Hrastnik Miladin Dević
10 Trbovlje Miro Drobne
11 Zagorje ob Savi Florjana Von Pilpach

Volilna enota 07 – Maribor

 

1 Šmarje pri Jelšah Anton Drofenik
2 Slovenska Bistrica Mitja Horvat
3 Slovenske Konjice Mitja Horvat
4 Ruše Metka Vodušek
5 Maribor I Nastja Praprotnik
6 Maribor II Nataša Reich
7 Maribor III Hotimir Galič
8 Maribor IV Slavko Šterman
9 Maribor V Aleksandar Tucović
10 Maribor VI Andrej Rajh
11 Maribor VII Prlja Mirjam

Volilna enota 08 – Ptuj

 

1 Lendava Kostadinović Ljubiša
2 Ormož Feguš Milan
3 Ljutomer Feguš Milan
4 Murska Sobota I Olga Belec
5 Murska Sobota II Olga Belec
6 Gornja Radgona Ljubica Zrnić
7 Lenart Nadja Požek
8 Pesnica Nina Feguš
9 Ptuj I Darko Jazbec
10 Ptuj II Maks Ferk
11 Ptuj III Vlado Koritnik

Naroči se na e-novice.

Prosimo, vpišite vaš elektronski naslov in kliknite "Naroči"

Uspešno ste se prijavili. Hvala